« Powrót do listy możliwości

Kim jest Klasowy Księgowy?

Może nim być uczeń, rodzic lub nauczyciel. Jest to osoba, która tworzy klasę i zaprasza do niej uczniów oraz rodziców. Tylko od niego zależy, kto ma dostęp do klasy. Jako odpowiedzialny za klasowe finanse tworzy listy składkowe oraz monitoruje i księguje płatności rodziców. Dodaje również rachunki do składek, tak aby rodzice mieli możliwość kontroli wydatków.

Zarejestruj się i zaproś rodziców! Te dwa proste kroki wystarczą, aby zarządzać klasowymi składkami. Wszystkie z nich podzielić można na odrębne listy i kontrolować wpłaty oraz przekazywać informacje, na co przeznaczane są środki. Każdorazowo kiedy zostaną przekazane można odnotować to w systemie i jednocześnie powiadomić o tym rodzica dziecka. Dzięki temu ma on pewność, że środki trafiły we właściwe miejsce, a Klasowy Księgowy ma pełen obraz składek, które zostały mu powierzone.

Jako Klasowy Księgowy możesz:

 • Utwórz klasę i zaproś rodziców oraz uczniów.
  Możesz zaprosić uczniów oraz rodziców. To Ty decydujesz kto ma dostęp do klasy. 
  Dostęp do klasy można uzyskać tylko i wyłącznie dzięki Twojemu zaproszeniu i przypisaniu do odpowiedniej osoby (każdy uczeń i jego rodzic są do siebie przypisani). 
  Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem: więcej o bezpieczeństwie »
 • Dodawaj listy składkowe.
  Lista składkowa może dotyczyć dowolnych celów, np. wycieczki szkolnej. Podaj jej nazwę i opis oraz czas zbierania pieniędzy. Składki mogą dotyczyć całej klasy lub tylko wybranych uczniów.
 • Dodawaj listy składkowego dla chętnych
  Jeśli nie jesteś pewien ilości zainteresowanych, skorzystaj ze składki “dla chętnych”. Dzięki temu każdy uczeń lub rodzić będzie mógł podjąć decyzję, kto chce wziąć udział.
 • Księguj wpłaty od rodziców.
  Dodawaj wpłaty od rodziców i uczniów, tak aby i oni mogli śledzić swoje wydatki.
 • Księguj koszty dla danej listy składki. 
  Dodawaj koszty przypisane do danej listy składkowej. Dzięki temu rodzice i uczniowie będą mieli pełną informację na temat klasowych finansów.
 • Kontroluj wpłacanie składek w każdej liście. 
  Od teraz możesz szybko sprawdzać stan zbiórki na daną listę składkową.
 • Kontroluj cały budżet klasowy.
  Korzystaj ze statystyk, aby mieć rękę na pulsie. 
 • Komunikuj się z rodzicami i uczniami. 
  Pełnij funkcję moderatora forum Twojej klasy oraz wysyłaj wiadomości prywatne do rodziców i uczniów.

 

 

Wprost

Partnerzy

to miejsce czeka na Ciebie!